Як проводиться процедура криоліполізу КулСкалптінг

Кріоліполіз - це сучасна альтернатива хірургічної ліпосакції, яка дозволяє точно і контрольовано руйнувати підшкірний жир завдяки застосуванню низьких температур, що породжують поступову фізіологічну загибель жирових клітин - апоптоз (Selective Cryolysis - Селективний Кріоліз або Ліпо-Кріоліз).
Технологія криоліполізу CoolSculpting прийшла до вподоби як спортсменами, так і людям із сидячим способом життя, оскільки впливає на проблемні зони які складно усунути фізичними вправами в спортзалі або іншими апаратними/ручними методами корекції тіла.
Під час процедури на зону корекції пацієнта накладається спеціальний аплікатор, який утримується нерухомо вакуумом. Після чого лікар запускає апарат та починається контрольоване охолодження, яке впливає на жировий прошарок. Під впливом низької температури воно кристалізується, тому жирові клітини з часом втрачають життєздатність та безслідно виводяться з організму природним шляхом. Процедура займає 30-60 хвилин, залежно від зони корекції, під час якої пацієнт може відпочити, подивитися новини або зайняти себе смартфоном.

Жирові клітини, заморожені під час процедури криоліполіз CoolSculpting, поступово руйнуються та залишають тіло за допомогою природного процесу виведення.

Послідовність проведення процедури криоліполіз

В клініці FACE Lab процедура криоліполізу проводиться на апараті CoolSculpting у наступній послідовності. Спочатку лікар спеціальним вимірювальним інструментом зазначає на тілі пацієнта зони, з якими працюватиме апарат.
вимір зони взаємодії з апаратом CoolSculpting від Zeltiq
Надалі на зазначену зону лікар-косметолог накладає спеціальну одноразову серветку, яка захистить шкіру від впливу низьких температур та дозволить рівномірно розподілити холод.
накладення гелевої серветки перед криоліпосакцією
Далі наступає черга самого апарату CoolSculpting. Спочатку лікар обирає насадку (маніпулу) потрібного розміру, встановлює необхідну температуру та силу всмоктування, потім прикладає насадку до серветки. Апарат починає втягувати шкіру з жировим прошарком та поступово починає подаватися холод.
Прикладання насадки маніпули CoolSculpting
Можливо і виглядає трохи лячно, проте насправді страшного нічого в цьому немає. Спочатку пацієнт може відчути поколювання від натягу шкіри вакуумом, але після подачі холоду шкіра німіє та всі болючі відчуття зникають. Процедура займає від 30 хвилин до 1,5 годин на одну зону. Сама по собі процедура безболісна, отже пацієнт знаходиться у спокої майже весь час її проведення. Після процедури лікар знімає насадку та робить невеликий масаж замерзлих тканин. Може спостерігатися невелике поколювання, яке можна порівняти з замерзлими пальцями, після приходу з вулиці в тепле приміщення. Усі неприємні відчуття тривають буквально кілька хвилин.

Результати після процедури

Перші результати після процедури кріоліполізу пацієнт може спостерігати вже за 3-4 тижні. Пов'язано це з тим, що після процедури організму необхідно вивести всі продукти розпаду жирових клітин. І це займає деякий час. Але результат гарантовано! За кілька тижнів обсяг жирових тканин зменшиться на 20%, а вже за півроку може знизитися на 25-30%.
В клініці естетичної медицини FACE Lab - одна з найбільших практик з кріоліполізу в Україні. Це означає, що ви завжди можете розраховувати на проведення процедури CoolSculpting Zeltiq відповідно до найвищих медичних стандартів якості.

Запрошуємо Вас до клініки FACE Lab та пропонуємо скористатися вигідною пропозицією:
Отримайте Сертифікат на консультацію зон та жирових пасток вартістю 1000 грн
Кулскалптінг знижка
Coolsculpting logo
Про перший у світі апарат, що дозволяє неінвазивним шляхом за допомогою кріоліполізу назавжди позбутися зайвих жирових відкладень та жирових «пасток»
Пояснення технології та послідовності проходження процедури що вконується при взаємодії з високотехнологічним пристроєм CoolSculpting від Zeltiq
Запатентована процедура що використовує цілеспрямований процес охолодження, який вбиває жирові клітини під шкірою
Пояснення суті процедури апаратна ліпосакція КулСкалптінг (CoolSculpting)
Перелік основних переваг процедури кріоліпосакції CoolSculpting від Zeltiq
Технологія та послідовність проведення процедури криоліполізу CoolSculpting
В яких зонах та чому можливе виконання процедур кріоліполізу на апараті CoolSculpting
Вартість процедури кріоліполізу КулСкалптінг в Києві залежить від складності завдання, особливостей проблемної зони та використовуваних аплікаторів
Відгуки клієнтів, які пройшли процедуру КулСкалптінг, свідчать про те, що більшість з них залишилися задоволеними результатами та з радістю рекомендують її серед своїх друзів та знайомих.
Всі можливі питання та відповіді стосовно процедури кріоліполізу. Умови, строки, очікування та багато іншого...
Криоліполіз як одна з процедур для схуднення. Її переваги та недоліки. Які існують альтернативи та що робити аби схуднути у найкоротший термін.
Як швидко позбутися жиру на животі та боках завдяки новітній процедурі кріоліполіз, та на що також варто звернути увагу аби результати були більш значними та тривалими
Абдомінопластика та кріоліполіз - це дві різні процедури для зняття жирових відкладень з живота та інших частин тіла. Обидва методи є ефективними в боротьбі з надмірним жиром, але є деякі різниці
Процедура кріоліполіз допоможе ефективно та швидко позбутися другого підборіддя. У чому унікальність та привабливість цієї процедури на відміну від інших на ринку