Про апарат CoolSculpting

CoolSculpting – це перший в світі апарат, що дозволяє неінвазивним шляхом за допомогою кріоліполізу назавжди позбутися зайвих жирових відкладень та жирових «пасток». Всього одна процедура довжиною не більше години дозволить зробити струнку та підтягнуту фігуру, про яку ви давно мріяли!

Про вплив холоду на жирові клітини вчені дізналися ще 1902 року, але лише 2008 року дійшли чіткого розуміння процесу кріоліполізу. У 2009 році було винайдено перший прототип апарату Zeltiq.

28 квітня 2017 року права на апарат Coolsculpting у компанії Zeltiq було придбано компанією Allergan Aesthetics.
Апарат Coolsculpting by Allergan

Суть технлогії CoolSculpting

Процедура на апараті CoolSculpting полягає у цілеспрямованому та високоточному впливі холодом на жирові клітини тіла у так званих проблемних зонах. Жирова складка затискається між аплікаторами апарату та піддається інтенсивному охолодженню. В результаті за 1 процедуру у ній гине до 25% жирової тканини. При цьому процедура не чинить ніякого шкідливого впливу на навколишні тканини – м'язову, нервову, судинну та ін. Через короткий час після процедури починається процес природної загибелі ліпоцитів (жирових клітин), який може тривати до 4-х місяців. Таке поступове відмирання заморожених клітин гарантує відсутність шкідливих продуктів розпаду, що утворюються під час швидкого розкладання жирів, та зменшує ризик побічних ефектів практично до нуля.
CoolSculpting рекордними темпами завоює цивілізований світ!
Апарат користується нестримно популярністю серед акторів, фотомоделей, політиків, бізнесменів та інших громадських осіб!

Безпека апарату CoolSculpting (Кулскалптінг)

Безпека процедури забезпечується функцією Freeze Detect® – охолоджуючі панелі оснащені терморезисторами для вимірювання температури тканини, що піддається впливу. Якщо терморезистори реєструють несподіване відхилення температури, функція Freeze Detect негайно припинить процедуру та повідомить про її закінчення. Технологія Coolsculpting by Zeltiq має 4 схвалення FDA (Управління з контролю за продуктами харчування та медикаментами США) та понад 10 років клінічних досліджень. Ефективність технології доведено більшою ніж 15 млн. успішно проведених процедур.

Види аплікаторів CoolSculpting

Для виконання процедур виробник пропонує кілька різновидів аплікаторів з різними розмірами чаш для цільової обробки конкретних зон:
Аплікатори CoolSculpting
Аплікатор Cool Advantage Plus
Вакуумний аплікатор (найбільший із вакуумних) використовується для корекції виражених жирових відкладень в області передньої черевної стінки (живота), бічних поверхонь тулуба (талії, боків).
❄ Тривалість одного циклу – 45 хвилин.

Аплікатор Cool Advantage
Вакуумний аплікатор (середнього розміру) використовується для корекції жирових відкладень середнього ступеня вираженості (середнього об'єму) в області передньої черевної стінки (живота), бічних поверхонь тулуба (талії, боків), спини, внутрішньої поверхні плечей, внутрішньої поверхні стегон, внутрішньої поверхні колін, Banana roll (під`ягідна складка).
❄ Тривалість одного циклу – 35 хвилин.

Аплікатор Cool Advantage Petit
Вакуумний аплікатор (менший з лінійки Advantage) використовується для корекції невеликих жирових відкладень в області передньої черевної стінки (живота), бічних поверхонь тулуба (талії, боків), спини, внутрішньої поверхні плечей, внутрішньої поверхні стегон, внутрішньої поверхні колін, Banana roll (під`ягідна складка).
❄ Тривалість одного циклу – 35 хвилин.

Аплікатор Cool Mini
Вакуумний аплікатор використовується для корекції невеликих жирових відкладень у субментальній ділянці (друге підборіддя), в ділянці над пахвовими западинами, над колінами.
❄ Тривалість одного циклу – 45 хвилин.

Спеціальна насадка – аплікатор Cool Smooth Pro
Плоский аплікатор (без вакууму) використовується для корекції жирових відкладень у тих зонах, в яких неможливо застосувати вакуумну насадку, наприклад, в зовнішній поверхні стегон (галіфе).
Насадка фіксується поверхнево, при цьому вакуум не утворюється.
❄ Тривалість одного циклу – 75 хвилин.
Про апарат Coolsculpting by Allergan

Особливості кріоліполізу

Кріоліполіз - це курсовий метод. Кількість процедур залежить від обсягів проблемних зон фігури та призначається лікарем в індивідуальному порядку. Інтервал між сеансами становить щонайменше 1 місяць.

Після процедури CoolSculpting протягом кількох днів необхідно виключити з раціону харчування жирну та шкідливу їжу, яка може давати додаткове навантаження на печінку та нирки. Крім того, необхідно пити велику кількість води для прискорення процесу виведення продуктів розпаду жирової тканини.

Переваги кріоліполізу

Ефект, отриманий від кріоліполізу на апараті CoolSculpting, можна порівняти з ліпосакцією. Але, на відміну від останнього, він не вимагає порушення цілісності шкірного покриву та не залишає шрамів. Це дозволяє обійтися без відновлювального періоду та виключає ризик інфікування.

За 1 сеанс КулСкалптингу руйнується помірний обсяг жирової клітковини, тому немає негативного впливу на печінку та нирки, що виводять з організму продукти розпаду адипоцитів.

Більше про переваги процедури кріоліполізу CoolSculpting можна почитати в цьому розділі >>
В клініці естетичної медицини FACE Lab - одна з найбільших практик з кріоліполізу в Україні. Це означає, що ви завжди можете розраховувати на проведення процедури CoolSculpting Zeltiq відповідно до найвищих медичних стандартів якості.

Запрошуємо Вас до клініки FACE Lab та пропонуємо скористатися вигідною пропозицією:
Отримайте Сертифікат на консультацію зон та жирових пасток вартістю 1000 грн
Кулскалптінг знижка
Coolsculpting logo
Про перший у світі апарат, що дозволяє неінвазивним шляхом за допомогою кріоліполізу назавжди позбутися зайвих жирових відкладень та жирових «пасток»
Пояснення технології та послідовності проходження процедури що вконується при взаємодії з високотехнологічним пристроєм CoolSculpting від Zeltiq
Запатентована процедура що використовує цілеспрямований процес охолодження, який вбиває жирові клітини під шкірою
Пояснення суті процедури апаратна ліпосакція КулСкалптінг (CoolSculpting)
Перелік основних переваг процедури кріоліпосакції CoolSculpting від Zeltiq
Технологія та послідовність проведення процедури криоліполізу CoolSculpting
В яких зонах та чому можливе виконання процедур кріоліполізу на апараті CoolSculpting
Вартість процедури кріоліполізу КулСкалптінг в Києві залежить від складності завдання, особливостей проблемної зони та використовуваних аплікаторів
Відгуки клієнтів, які пройшли процедуру КулСкалптінг, свідчать про те, що більшість з них залишилися задоволеними результатами та з радістю рекомендують її серед своїх друзів та знайомих.
Всі можливі питання та відповіді стосовно процедури кріоліполізу. Умови, строки, очікування та багато іншого...
Криоліполіз як одна з процедур для схуднення. Її переваги та недоліки. Які існують альтернативи та що робити аби схуднути у найкоротший термін.
Як швидко позбутися жиру на животі та боках завдяки новітній процедурі кріоліполіз, та на що також варто звернути увагу аби результати були більш значними та тривалими
Абдомінопластика та кріоліполіз - це дві різні процедури для зняття жирових відкладень з живота та інших частин тіла. Обидва методи є ефективними в боротьбі з надмірним жиром, але є деякі різниці
Процедура кріоліполіз допоможе ефективно та швидко позбутися другого підборіддя. У чому унікальність та привабливість цієї процедури на відміну від інших на ринку