Часті питання та відповіді про кріоліполіз

Часті питання та відповіді про кріоліполіз
Кріоліполіз, кріоліпосакція або кріомоделювання - це процедура, під час якої відбувається заморожування жирових клітин, унаслідок чого вони знищуються та виводяться з організму природним шляхом.
Процедура кріоліполіз є нехірургічною альтернативою ліпосакції.
Термін "криоліполіз" етимологічно походить від грецького кореня "кріо", що означає холод; "ліпо", що означає жир; та "лізис", що означає розчинення або ослаблення.
У Європі та США для криоліполізу використовуються спеціальні апарати, а одним з брендів обладнання є компанія CoolSculpting.

Нижче наведено відповіді на деякі поширені запитання про кріоліполіз:

Що таке кріоліполіз?

Кріоліполіз (також відомий як заморожування жирових клітин) - це неінвазивна процедура, яка дозволяє зменшити обсяг жирових відкладень в тілі. Вона заснована на принципі заморожування жирових клітин, які потім природнім шляхом виводяться з організму.

Як працює процедура кріоліполізу?

Для проведення процедури кріоліполізу використовується спеціальний апарат, який заморожує жирові відкладення в певній області тіла. Заморожені жирові клітини потім поступово виводяться з організму протягом кількох тижнів.
Ефективність криоліполізу полягає в тому, що жирові клітини є чутливими до низьких температур.

Дослідники з Гарвардського університету виявили, що під впливом холоду адипоцити кристалізуються та гинуть, але не завдає шкоди навколишнім тканинам. Під час процедури криоліполізу жирові клітини охолоджуються до температури на 5 градусів нижче нуля на протязі до однієї години. Холод викликає апоптоз (програмовану гибель) жирових клітин, після чого звільняються цитокіни та інші запальні медіатори. Клітини поступово розкладають жирову тканину протягом кількох місяців. Ліпіди, що містяться в жирових клітинах, повільно звільняються та транспортуються лімфатичною системою для подальшої обробки та утилізації, подібно до жиру, що накопичується під час їжі. Оскільки процес виведення апоптотичних клітин з організму відбувається повільно, це не призводить до збільшення рівня тригліцеридів та навантаження на печінку.

Які області тіла можна піддати кріоліполізу?

Кріоліполіз можна використовувати для зменшення жирових відкладень на боках, животі, стегнах, пахвових зонах, підборідді, внутрішній стороні рук, тощо. Тобто кріоліполіз, теоретично, можна проводити майже на всіх частинах тіла.... Більш докладніше про це можна дізнатися у спеціалістів клініки естетичної медицини FACE Lab.

Як проводиться сеанс кріоліполізу?

Пацієнт лягає на кушетку. На місце проведення процедури кладеться спеціальна серветка, а на неї поміщається насадка - маніпула, всередину якої засмоктується шкірно-жирова складка. За допомогою апарату жир охолоджують, внаслідок чого знижена температура викликає загибель жирових клітин-адипоцитів. Надалі речовини, що вийшли під час руйнування жиру, виводяться з організму. Шкіра та глибші структури під час проведення процедури не страждають. Докладніше про процедуру, фото та відео можна подивитися на цій сторінці про те як проводиться процедура криоліполізу КулСкалптінг >>

Як довго триває процедура кріоліполізу?

Тривалість процедури залежить від того, яку область тіла ви піддаєте кріоліполізу. Зазвичай процедура триває від 30 хвилин до години.

Як довго триватиме результат процедури?

Результат зберігається довічно. Процедура кріоліполіз забезпечує фактичне скорочення кількості жирових клітин на 20-25 % у місцях, що зазнали обробки. Навіть якщо згодом відбудеться збільшення ваги, відсутність жирових клітин гарантує, що в конкретній ділянці жир не буде знову накопичуватися. І незалежно від того, знижується при цьому ваша вага чи ні, ви залишаєтеся стрункішими та маєте привабливіший вигляд, ваше самопочуття поліпшується, а одяг починає краще сидіти на вашій фігурі. Локальний жир зникає назавжди.

Чи є процедура кріоліполізу безпечною?

Кріоліполіз є безпечною процедурою, яка не потребує хірургічного втручання або загальної анестезії. Технологія кріоліполіз - отримала схвалення суворої американської організації FDA (Американське Федеральне управління нагляду за якістю харчових і лікарських препаратів), що заслуговує на довіру.
Кріоліполіз - це найбільш затребувана неінвазивна технологія скорочення жирових відкладень, завдяки якій на цей час більше одного мільйона людей отримали стійкий результат. Неінвазивність вибіркового і строго контрольованого охолодження клітин жирової тканини, без пошкодження навколишніх клітин і тканин, виключає ризик виникнення інфекції, ускладнень після анестезії або інших побічних ефектів, можливих під час класичної ліпосакції.

Це боляче?

Процедура безболісна та неінвазивна, не вимагає виконання анестезії та анальгезії. В перші кілька хвилин можливе легке відчуття тиску та холоду, потім настає оніміння в оброблюваній області, і процедура стає комфортною. Пацієнт під час проходження сеансу може читати, працювати на комп'ютері, смартфоні або просто розслабитися, прощаючись із локальними жировими відкладеннями.

Чи можуть бути якісь побічні ефекти від кріоліполізу?

У більшості випадків побічних ефектів від кріоліполізу не спостерігається, окрім можливої легкої набряклості та часткового, короткострокового оніміння в області піддаваній процедурі. Однак, якщо у будь-якому випадку перед проведенням процедури рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Які є протипоказання до кріоліполізу?

Насамперед процедура кріоліполізу протипоказана вагітним жінкам та матерям-годувальницям. Також вона протипоказана людям, які страждають на такі захворювання, як кріоглобулінемія (аутоімунне захворювання, яке викликає незвичайну реакцію на холод), пароксизмальна холодова гемоглобінурія (дуже рідкісне захворювання),
холодова кропив'янка.

Чи можна піддаватися кріоліполізу, якщо у мене є імплантати силікону?

Якщо у вас є імплантати силікону, то ви маєте проконсультуватися з лікарем перед проведенням кріоліполізу. Хоча процедура не впливає на імплантати безпосередньо, вона може змінити форму тіла навколо них.

Які результати можна очікувати після кріоліполізу?

Результати кріоліполізу можуть бути помітні через кілька тижнів після процедури. Обсяг жирових відкладень у піддаваній процедурі області може зменшитися на 20-25%. Проте, результати можуть варіюватися в залежності від кількості жирових клітин в піддаваній процедурі області тіла, стану шкіри та інших факторів.

Скільки кілограм я втрачу після процедури кріоліполіз?

Кріоліполіз не є методом схуднення, - це процедура усунення локальних жирових відкладень. Метод кріоліполіз забезпечує фактичне скорочення кількості жирових клітин у місцях, що зазнали обробки, з подальшим виведенням їх через лімфатичну систему. У міру зменшення кількості та обсягу адипоцитів відзначається помітна зміна контурів тіла, але не ваги. Іншими словами, ви побачите дуже невелике зменшення ваги, але велику різницю між собою колишньою/им та собою новою/им.

Що станеться, якщо я знову наберу вагу протягом наступних років?

Якщо трапиться так, що ви знову наберете вагу, то вона рівномірно розподілиться по всьому тілу, а не буде збиратися в оброблених зонах. Одна з переваг кріоліполізу полягає в тому, що фактична кількість жирових клітин зменшується.
Існує широко поширена помилка, що зменшення кількості жиру та зниження ваги - це одне й те саме. Насправді це не так. Під час втрати ваги наші жирові клітини зменшуються в розмірах (стискаються), але їхня кількість залишається незмінною. Під час подальшого набору ваги ці жирові клітини знову збільшуються (набухають). Процедура кріоліполіз, на противагу іншим методам, забезпечує фактичне скорочення кількості жирових клітин у місцях, що зазнали обробки. Навіть якщо згодом відбудеться збільшення ваги, відсутність жирових клітин гарантує, що в конкретній ділянці жир не буде знову накопичуватися.

Якщо в майбутньому я наберу вагу, жир буде накопичуватися в інших областях?

Ні. Жир накопичуватиметься по всьому тілу, але більш рівномірно, оскільки в оброблених зонах його кількість значно зменшилася.

Хто є ідеальним кандидатом для кріоліполізу?

Ідеальним кандидатом для процедури криоліполізу є людина з нормальною масою тіла та добре вираженими жировими складками, від яких вона хоче швидко та безболісно позбутися. Для процедури підходить той жир, який можна ущипнути пальцями (pinchable fat). Проте варто звернути увагу на те, що криоліполіз допомагає видалити підшкірний жир, а не вісцеральний (жирові накопичення навколо та всередині внутрішніх органів). Процедура криоліполіз також не є рішенням для людей, які страждають на ожиріння та мають зайву вагу більше норми. Вона призначена для зменшення локального жиру у людей, які мають надмірну вагу менше, ніж потрібно для діагностики ожиріння.

Як саме охолоджуються жирові тканини?

Прилад для проведення криоліполізу комплектується насадками - аплікаторами, які за своєю функціональною площею та формою відповідають різним об'ємам, формам та естетичним зонам тіла. Залежно від розмірів та напрямку складки, призначеної для зменшення, лікар вибирає підходящий за розміром та формою аплікатор. Чашеподібний аплікатор пристрою втягує та утримує жирову складку між двома панелями, при цьому відбувається контрольований відведення тепла.
часті запитання про кріоліполіз

Чим результати після процедури кріоліполіз відрізняються від результатів ліпосакції?

На відміну від операційних методів, наприклад ліпосакції, швидкого і вражаючого результату після процедури кріоліполізу чекати не слід. За одну процедуру кріоліполіз можлива нейтралізація 20-40% жирових клітин в області застосування аплікатора. Апарат кріоліполіз впливає виключно на жирові клітини без пошкодження шкіри або навколишніх тканин. Поступово, протягом 2-3 місяців, жирові клітини виводяться з організму і одночасно, завдяки своїй природній еластичності, відновлюється шкірний покрив.
У той час як під час ліпосакції, жирові клітини знищуються і виводяться з організму "агресивним" способом, залишаючи шкіру пошкодженою і схильною до в'ялості.
Без сумніву, процедура кріоліполіз є ідеальним вибором для людей, які хочуть уникнути болю, ризику і тривалого періоду відновлення, присутніх під час хірургічної операції.

Чим результати після процедури кріоліполіз відрізняються від результатів ін'єкційного ліполізу?

Методика ін'єкційного ліполізу передбачає введення спеціальних речовин, які розчиняють жирові клітини. Потім розчинений жир виводиться через лімфатичну систему організму. Проте, ін'єкційний ліполіз не зменшує кількість жирових клітин у ділянці терапії, та, отже, у разі подальшого збільшення ваги, в конкретній ділянці жир буде знову накопичуватися.
На відміну від ін'єкційного ліполізу, процедура кріоліполіз забезпечує фактичне скорочення кількості жирових клітин на 20-40 % у місцях, що зазнали обробки. Навіть якщо згодом відбудеться збільшення ваги, відсутність жирових клітин гарантує, що в конкретній ділянці жир не буде знову накопичуватися.

Чи буде помітний результат після процедури, якщо я не займаюся спортом, не харчуюся правильно та не п'ю достатню кількість води?

Так, буде. Процедура кріоліполіз приносить результати навіть у разі, якщо ви не дотримуєтеся здорового способу життя, забезпечуючи фактичне скорочення кількості жирових клітин на 20-40 %. Проте ефект від процедури буде значно кращим, якщо після процедури ви будете дотримуватися збалансованої дієти та регулярно робити фізичні вправи. У такому разі ваше тіло матиме вигляд більш стрункого та підтягнутого, без жирової складової, а шкіра буде більш пружною.

Чи може процедура кріоліполіз спровокувати в'ялість шкіри в ділянці обробки?

Ні, не може. Якраз навпаки, в'ялість шкіри усувається завдяки: по-перше, виробленню колагену - структурного компонента клітин, що має омолоджувальну дією - спровокованому запаленням тканин, спричиненим їхнім охолодженням. По-друге, після нейтралізації жирових клітин, наявні колагенові волокна займають більше простору і, завдяки цьому, надають кращу підтримку шкіри. І по-третє, завдяки своїй еластичності шкіра починає адаптуватися до нових, менших обсягів локальних жирових відкладень в обробленій ділянці.
Важливо розуміти, що процедура кріоліполіз не є методом боротьби із в'ялістю та обвисанням шкіри. Ця проблема коригується за допомогою інших процедур, наприклад використанням радіочастот, мезотерапії, тощо.

Як можна зрозуміти, вщипнувши пальцями складку, це жир чи просто шкіра?

Якщо складка легко перекочується між пальцями, значить це шкіра. У протилежному випадку - це жир.

Чи може кріоліполіз вплинути на статеву систему жінки при застосуванні в ділянці животу?

Ні, таке неможливо. Система охолодження апарату кріоліполіз вибірково впливає тільки на підшкірний жир. Це абсолютно безпечний метод. Апарат для кріоліполізу CoolSculpting отримав схвалення суворого Американського Федерального управління з нагляду за якістю харчових та лікарських препаратів (FDA) для корекції жирових відкладень у ділянці живота.

Кріоліполіз може вплинути на функцію залоз внутрішньої секреції при застосування на внутрішній поверхні рук або ніг?

Таке неможливо. Система охолодження апарату для кріоліполізу вибірково впливає тільки на підшкірний жир. Вона не впливає на роботу залоз внутрішньої секреції або інших систем організму. Це абсолютно безпечний метод. Тільки апарат для кріоліполізу CoolSculpting отримав схвалення суворого Американського Федерального управління з нагляду за якістю харчових та лікарських препаратів (FDA) для корекції жирових відкладень.

Чи рекомендована процедура кріоліполіз для людей, які страждають на тромбофілію?

Ні, оскільки під час сеансу в зоні обробки обмежується приплив крові.

Якщо я планую завагітніти наступного року, чи можна робити процедуру кріоліполіз?

Звичайно. Ліквідація більшості адипоцитів до вагітності запобігає подальшому накопиченню жиру в місцях його локального скупчення, у зв'язку з очікуваним збільшенням ваги протягом періоду вагітності.
Також, зверніть увагу, що метод кріоліполіз може застосовуватися і після вагітності. Достатньо, щоб минуло три місяці після природних пологів або шість місяців після кесаревого розтину.

Чи можливе застосування процедури кріоліполізу у пременопаузальному або менопаузальному періодах?

Звичайно. Процедура може мати профілактичну дію, оскільки під час менопаузи зменшується вироблення естрогену, погіршується метаболізм та жирові клітини мають тенденцію рости та заміщати м'язову масу.

Процедура Кріоліполіз - це дорого?

Ні, це не дорога процедура, якщо брати до уваги, що вона дає кардинальне скорочення локальних жирових відкладень, будучи безопераційною альтернативою ліпосакції. Метод дає можливість уникнути хірургічного втручання та тривалого
періоду відновлення після процедури. Процедура кріоліполізу не передбачає жодних обмежень діяльності ні до, ні після
сеансу. Ця процедура може бути виконана під час обідньої перерви, а потім пацієнт може відразу ж повернутися до своєї повсякденної діяльності.
кріоліполіз питання та відповіді

Коли буде видно перші результати?

Перші результати буде видно вже за 6 тижнів, але основний ефект від процедури буде помітний після 3-х місяців. Однак ваш організм продовжуватиме виводити загиблі жирові клітини протягом наступних шести місяців. Швидкість появи
результатів процедури залежить від метаболізму кожної людини.

Скільки знадобитися сеансів?

Залежно від товщини шару стійкого жиру потрібно від 1 до 3 процедур. Курс можна повторити через 45 днів. Цей метод підходить для шкіри будь-якого типу та віку.

Чи потрібно уникати якоїсь діяльності після процедури?

Ні. У зв'язку з тим, що процедура кріоліполізу неінвазивна, ви відразу ж зможете повернутися до звичного для вас способу життя. Можливе відчуття оніміння після процедури є тимчасовим явищем та не перешкоджає повсякденній діяльності. Через те, що сеанс триває, в середньому, одну годину, багато людей приходять на процедуру під час обідньої перерви або в той час, який вони зазвичай проводять у тренажерному залі.

Після процедури потрібно приймати харчові добавки або дотримуватися якоїсь суворої дієти або виконувати фізичні вправи?

Немає потреби вживати харчові добавки або дотримуватися нової дієти чи займатися спортом. Механізм дії процедури кріоліполіз дає стійкий результат, який не залежить від вищевказаних чинників. Проте, для багатьох людей процедура кріоліполіз стала стимулом зайнятися собою. Вона стала другим шансом для того, щоб зайнятися своїм здоров'ям й, звичайно ж, зовнішнім виглядом.

Можливе поєднання методу кріоліполіз з іншими процедурами?

Звичайно. Кріоліполіз ідеально поєднується з іншими процедурами з корекції фігури, такими як карбоксітерапія та мезотерапія для досягнення максимального результату у вигляді підвищення тонусу й еластичності шкіри та зменшення целюліту.

Чи потрібно якось підготуватися перед процедурою?

Нічого не потрібно робити.

Якщо у вас є додаткові запитання про кріоліполіз, не соромтеся звернутися до фахівців нашої клініки або лишайте їх нижче в формі для коментарів. Ми обов'язково відповімо та доповнимо список питань та відповідей.

В клініці естетичної медицини FACE Lab - одна з найбільших практик з кріоліполізу в Україні. Це означає, що ви завжди можете розраховувати на проведення процедури CoolSculpting відповідно до найвищих медичних стандартів якості.

Запрошуємо Вас гідно оцінити легендарну технологію CoolSculpting та пропонуємо скористатися вигідною пропозицією:
Отримайте Сертифікат на консультацію зон та жирових пасток вартістю 1000 грн
Кулскалптінг знижка
Coolsculpting logo
Про перший у світі апарат, що дозволяє неінвазивним шляхом за допомогою кріоліполізу назавжди позбутися зайвих жирових відкладень та жирових «пасток»
Пояснення технології та послідовності проходження процедури що вконується при взаємодії з високотехнологічним пристроєм CoolSculpting від Zeltiq
Запатентована процедура що використовує цілеспрямований процес охолодження, який вбиває жирові клітини під шкірою
Пояснення суті процедури апаратна ліпосакція КулСкалптінг (CoolSculpting)
Перелік основних переваг процедури кріоліпосакції CoolSculpting від Zeltiq
Технологія та послідовність проведення процедури криоліполізу CoolSculpting
В яких зонах та чому можливе виконання процедур кріоліполізу на апараті CoolSculpting
Вартість процедури кріоліполізу КулСкалптінг в Києві залежить від складності завдання, особливостей проблемної зони та використовуваних аплікаторів
Відгуки клієнтів, які пройшли процедуру КулСкалптінг, свідчать про те, що більшість з них залишилися задоволеними результатами та з радістю рекомендують її серед своїх друзів та знайомих.
Всі можливі питання та відповіді стосовно процедури кріоліполізу. Умови, строки, очікування та багато іншого...
Криоліполіз як одна з процедур для схуднення. Її переваги та недоліки. Які існують альтернативи та що робити аби схуднути у найкоротший термін.
Як швидко позбутися жиру на животі та боках завдяки новітній процедурі кріоліполіз, та на що також варто звернути увагу аби результати були більш значними та тривалими
Абдомінопластика та кріоліполіз - це дві різні процедури для зняття жирових відкладень з живота та інших частин тіла. Обидва методи є ефективними в боротьбі з надмірним жиром, але є деякі різниці
Процедура кріоліполіз допоможе ефективно та швидко позбутися другого підборіддя. У чому унікальність та привабливість цієї процедури на відміну від інших на ринку