Кріоліполіз CoolSculpting - факти про процедуру

Процедура CoolSculpting® є єдиною неінвазивною процедурою, в якій використовується передова технологія охолодження для м'якого та ефективного націлювання та видалення жиру у певних областях тіла пацієнта за допомогою запатентованої технології кріоліполізу (Cryolipolysis®).

Ця процедура не вимагає розрізів та анестезії. Завдяки процедурі зменшується жировий шар пацієнта, не пошкоджуючи шкіру чи інші тканини.
Кріоліполіз CoolSculpting факти
Запатентована процедура кріоліполіз CoolSculpting використовує цілеспрямований процес охолодження, який вбиває жирові клітини під шкірою, буквально заморожуючи їх, аж до повного знищення. Заморожуються лише жирові клітини, інші здорові клітини шкіри залишаються здоровими.

Приємним побічним ефектом від кріоліполізу є - зменшення проявів, або ж повне видалення целюліту. Проте, для цілеспрямованої боротьби з целюлітом використовують різні методики відновлення кровотоку і лімфовідтоку, наприклад, такі як антицелюлітний масаж, вакуумно-роликовий масаж, тощо.
CoolSculpting® це:
  • ніяких голок в тіло
  • жодних ножів та шрамів
  • немає шлангів, що всмоктують
Мінімум часу та швидкі результати: на відміну від багатьох інших процедур, CoolSculpting займає мало часу.

Процедура кріоліполізу чудово адаптована до повсякденного життя пацієнтів. Після лікування CoolSculpting пацієнт одразу може повернутися до напруженого дня, не потрібен час на відновлення. Кожна процедура триває одну годину — стільки часу пацієнт може провести в тренажерному залі, отже відвідування клініки дуже легко вписати в обідню перерву. Щоб повністю відчути ефект, потрібно кілька місяців, переважно тому, що організму потрібен певний час аби природно позбутися жирових клітин. Після процедур допоки пацієнт дотримуватиметься нормальної дієти та буде виконувати фізичні вправи, довгострокові результати мають залишатися стабільними.
Ми дуже раді запропонувати нашим пацієнтам цей інноваційний спосіб корекції фігури та лікування локалізованих жирових відкладень, розроблений вченими Гарварду та схвалений FDA.

Запрошуємо Вас до клініки FACE Lab та пропонуємо скористатися вигідною пропозицією:
Отримайте Сертифікат на консультацію зон та жирових пасток вартістю 1000 грн
Кулскалптінг знижка
Coolsculpting logo
Про перший у світі апарат, що дозволяє неінвазивним шляхом за допомогою кріоліполізу назавжди позбутися зайвих жирових відкладень та жирових «пасток»
Пояснення технології та послідовності проходження процедури що вконується при взаємодії з високотехнологічним пристроєм CoolSculpting від Zeltiq
Запатентована процедура що використовує цілеспрямований процес охолодження, який вбиває жирові клітини під шкірою
Пояснення суті процедури апаратна ліпосакція КулСкалптінг (CoolSculpting)
Перелік основних переваг процедури кріоліпосакції CoolSculpting від Zeltiq
Технологія та послідовність проведення процедури криоліполізу CoolSculpting
В яких зонах та чому можливе виконання процедур кріоліполізу на апараті CoolSculpting
Вартість процедури кріоліполізу КулСкалптінг в Києві залежить від складності завдання, особливостей проблемної зони та використовуваних аплікаторів
Відгуки клієнтів, які пройшли процедуру КулСкалптінг, свідчать про те, що більшість з них залишилися задоволеними результатами та з радістю рекомендують її серед своїх друзів та знайомих.
Всі можливі питання та відповіді стосовно процедури кріоліполізу. Умови, строки, очікування та багато іншого...
Криоліполіз як одна з процедур для схуднення. Її переваги та недоліки. Які існують альтернативи та що робити аби схуднути у найкоротший термін.
Як швидко позбутися жиру на животі та боках завдяки новітній процедурі кріоліполіз, та на що також варто звернути увагу аби результати були більш значними та тривалими
Абдомінопластика та кріоліполіз - це дві різні процедури для зняття жирових відкладень з живота та інших частин тіла. Обидва методи є ефективними в боротьбі з надмірним жиром, але є деякі різниці
Процедура кріоліполіз допоможе ефективно та швидко позбутися другого підборіддя. У чому унікальність та привабливість цієї процедури на відміну від інших на ринку