Як прибрати друге підборіддя процедурою кріоліполіз

Друге підборіддя може бути причиною незадоволеності у власному вигляді та низької самооцінки. Однак сучасні методи косметології пропонують ефективне вирішення цієї проблеми - кріоліполіз. Це інноваційна процедура, яка дає змогу точково усувати жирові відкладення під підборіддям без хірургічного втручання та ще й максимально швидко.
Як прибрати друге підборіддя кріоліполіз
Кріоліполіз - це метод, заснований на використанні низьких температур для руйнування жирових клітин. Процедуру проводять за допомогою спеціального апарату CoolSculpting by Zeliq, який охолоджує жир у ділянці другого підборіддя, не ушкоджуючи навколишні тканини. Охолодження викликає руйнування жирових клітин, після чого вони природним чином виводяться з організму.
Процедура кріоліполіз має значні переваги перед альтернативними процедурами для видалення другого підборіддя.

По-перше, це неінвазивна процедура, яка не потребує операції або анестезії.

По-друге, результати кріоліполізу видно практично одразу і за кілька тижнів після процедури вони стають дедалі помітнішими. Ділянка другого підборіддя зменшується в об'ємі, надаючи обличчю більш підтягнутого і молодого вигляду.
прибрати друге підборіддя
Кріоліполіз також вирізняється своєю безпекою та мінімальним часом на відновлення, а також процедура не потребує жодної підготовки та може бути виконана протягом трудового дня клієнта без відриву його від повсякденної діяльності (наприклад, в обідню перерву або ввечері по дорозі додому).

Почитати - Як проводиться процедура кріоліполіз

Пацієнти можуть повернутися до своєї щоденної діяльності одразу після процедури. Крім того, кріоліполіз дає змогу точково впливати на проблемну зону, що забезпечує вищу ефективність порівняно з іншими методами.

Однак важливо зазначити, що кріоліполіз не є універсальним рішенням для всіх. Необхідно провести консультацію з досвідченим лікарем, щоб оцінити можливість застосування цієї процедури та визначити оптимальну кількість сеансів для досягнення бажаних результатів.
Отримайте Сертифікат на консультацію зон та жирових пасток вартістю 1000 грн
Кулскалптінг знижка
Coolsculpting logo
Про перший у світі апарат, що дозволяє неінвазивним шляхом за допомогою кріоліполізу назавжди позбутися зайвих жирових відкладень та жирових «пасток»
Пояснення технології та послідовності проходження процедури що вконується при взаємодії з високотехнологічним пристроєм CoolSculpting від Zeltiq
Запатентована процедура що використовує цілеспрямований процес охолодження, який вбиває жирові клітини під шкірою
Пояснення суті процедури апаратна ліпосакція КулСкалптінг (CoolSculpting)
Перелік основних переваг процедури кріоліпосакції CoolSculpting від Zeltiq
Технологія та послідовність проведення процедури криоліполізу CoolSculpting
В яких зонах та чому можливе виконання процедур кріоліполізу на апараті CoolSculpting
Вартість процедури кріоліполізу КулСкалптінг в Києві залежить від складності завдання, особливостей проблемної зони та використовуваних аплікаторів
Відгуки клієнтів, які пройшли процедуру КулСкалптінг, свідчать про те, що більшість з них залишилися задоволеними результатами та з радістю рекомендують її серед своїх друзів та знайомих.
Всі можливі питання та відповіді стосовно процедури кріоліполізу. Умови, строки, очікування та багато іншого...
Криоліполіз як одна з процедур для схуднення. Її переваги та недоліки. Які існують альтернативи та що робити аби схуднути у найкоротший термін.
Як швидко позбутися жиру на животі та боках завдяки новітній процедурі кріоліполіз, та на що також варто звернути увагу аби результати були більш значними та тривалими
Абдомінопластика та кріоліполіз - це дві різні процедури для зняття жирових відкладень з живота та інших частин тіла. Обидва методи є ефективними в боротьбі з надмірним жиром, але є деякі різниці
Процедура кріоліполіз допоможе ефективно та швидко позбутися другого підборіддя. У чому унікальність та привабливість цієї процедури на відміну від інших на ринку