Як діє та що таке CoolSculpting

Високотехнологічний пристрій CoolSculpting забезпечує високоточне контрольоване охолодження, спрямоване безпосередньо на знищення жирових клітин (не торкаючись сусідніх тканин, кров'яних судин, нервів).

Розщеплення жирової тканини відбувається за рахунок впливу вакуумної насадки (у разі обробки складки не менше ніж 3 см). Вона всмоктує ділянку шкіри проблемної зони та піддає її охолодженню до -5 градусів. Це, з одного боку, забезпечує ефективний кріоліполіз, а з іншого - залишає навколишні тканини інтактними.
Через 4 тижні після сеансу відзначається значне зменшення жирової складки у зоні впливу. Зрештою йде до 40% жиру в обробленій зоні.


У ході процедури CoolSculpting жирова складка піддається контрольованому охолодженню, внаслідок якого клітини жиру кристалізуються.
Процедура безпечна. Холод прицільно діє лише на жирові клітини, не торкаючись оточуючих тканин (судин та нервових закінчень).
Протягом 3-4 тижнів після процедури жирові клітини в зоні впливу втрачають життєздатність та безслідно виводяться з організму.
При більш незначному обсязі проблемної зони використовується інша маніпула, що працює без всмоктування. Відмінністю першої від другої є більша тривалість процедури (обробка однієї зони вакуумною насадкою становить 60 хвилин, іншою маніпулою — 120 хвилин).
Завдяки їм вдається:
скоротити тривалість процедури;
збільшити комфорт пацієнта під час сеансу;
розширити площу обробки.
Що таке CoolSculpting
Докладніше про вплив процедури, та обзор насадок до пристрою
Ми дуже раді запропонувати нашим пацієнтам цей новий спосіб корекції фігури та лікування локалізованих жирових відкладень, розроблений вченими Гарварду та схвалений FDA.

Запрошуємо Вас до клініки FACE Lab та пропонуємо скористатися вигідною пропозицією:
Отримайте Сертифікат на консультацію зон та жирових пасток вартістю 1000 грн
Кулскалптінг знижка
Coolsculpting logo
Про перший у світі апарат, що дозволяє неінвазивним шляхом за допомогою кріоліполізу назавжди позбутися зайвих жирових відкладень та жирових «пасток»
Пояснення технології та послідовності проходження процедури що вконується при взаємодії з високотехнологічним пристроєм CoolSculpting від Zeltiq
Запатентована процедура що використовує цілеспрямований процес охолодження, який вбиває жирові клітини під шкірою
Пояснення суті процедури апаратна ліпосакція КулСкалптінг (CoolSculpting)
Перелік основних переваг процедури кріоліпосакції CoolSculpting від Zeltiq
Технологія та послідовність проведення процедури криоліполізу CoolSculpting
В яких зонах та чому можливе виконання процедур кріоліполізу на апараті CoolSculpting
Вартість процедури кріоліполізу КулСкалптінг в Києві залежить від складності завдання, особливостей проблемної зони та використовуваних аплікаторів
Відгуки клієнтів, які пройшли процедуру КулСкалптінг, свідчать про те, що більшість з них залишилися задоволеними результатами та з радістю рекомендують її серед своїх друзів та знайомих.
Всі можливі питання та відповіді стосовно процедури кріоліполізу. Умови, строки, очікування та багато іншого...
Криоліполіз як одна з процедур для схуднення. Її переваги та недоліки. Які існують альтернативи та що робити аби схуднути у найкоротший термін.
Як швидко позбутися жиру на животі та боках завдяки новітній процедурі кріоліполіз, та на що також варто звернути увагу аби результати були більш значними та тривалими
Абдомінопластика та кріоліполіз - це дві різні процедури для зняття жирових відкладень з живота та інших частин тіла. Обидва методи є ефективними в боротьбі з надмірним жиром, але є деякі різниці
Процедура кріоліполіз допоможе ефективно та швидко позбутися другого підборіддя. У чому унікальність та привабливість цієї процедури на відміну від інших на ринку