Апаратна ліпосакція Кулскалптінг

Апаратна ліпосакція Кулскалптінг (CoolSculpting) - це процедура зниження ваги, яка використовується для видалення надлишкового жиру з різних ділянок тіла. Вона заснована на технології заморожування жиру, яка забезпечує точну та безпечну обробку проблемних ділянок тіла.

Процедура Кулскалптінг відбувається за допомогою спеціального апарата, який наносить холод на ділянку тіла, де знаходиться надлишковий жир. Холодний ефект знижує температуру жирових клітин, що призводить до їх знищення. Потім, внаслідок природних процесів в організмі, вони поступово виводяться з тіла.

Апаратна ліпосакція Кулскалптінг є неінвазивною альтернативою хірургічній ліпосакції, так як процедура не потребує нарізання тканин та не залишає слідів на шкірі. Вона є безпечною та ефективною процедурою з відновлювальним періодом після неї. Однак, варто зазначити, що ця процедура не є рішенням для зменшення ваги в цілому, але вона допомагає позбутися надлишкового жиру на конкретних ділянках тіла.
Апаратна ліпосакція Кулскалптінг
Суть процедури апаратна ліпосакція КулСкалптінг (CoolSculpting) полягає у захопленні спеціальною насадкою апарату жирової складки зі створенням вакууму. Далі апарат прицільно впливає упродовж певного часу (до 60 хвилин) на жирові клітини складки холодом. Вплив холоду запускає процес природного розщеплення (апоптозу) жирових клітин, у процесі якого жирові клітини розпадаються на фрагменти, а потім безболісно та невідчутно виводяться з організму.
Це єдиний нехірургічний метод видалення жирових відкладень, схвалений FDA**, при якому контрольованому охолодженню піддаються стійкі жирові відкладення, що не піддаються дії навіть під час стомлюючих тренувань та дієт.

Результати доведено клінічно. Результати видно неозброєним поглядом та постійні. Завдяки цій процедурі Ви виглядатимете бездоганно.
Лише за 1 процедуру товщина жирового шару скорочується до 30%!
Стійкий результат незалежно від статі та віку!
Процедура CoolSculpting® може допомогти назавжди позбавитися стійких жирових відкладень.
На відміну від звичайного схуднення, при якому жирові клітини просто зменшуються в обсязі, при процедурі апаратної ліпосакції CoolSculpting жирові клітини видаляються з організму назавжди!
Процедура CoolSculpting до та після
Процедура КулСкалптінг фактично знижує кількість жирових клітин у зонах обробки. Та на відміну від хірургічних процедур, CoolSculpting не вимагає реабілітаційного періоду.
Процедура КулСкалптінг до та після
Перший результат від процедури можна побачити вже за три тижні, а остаточний результат досягається протягом 3-4 місяців.

Апаратна ліпосакція CoolSculpting це процедура фізіологічна, що ніяк не впливає на стан печінки та інших внутрішніх органів! На відміну від ліполітиків прямої дії та ультразвукової ліпосакції які руйнують жирові клітини з вивільненням у кров великої кількості ліпідів, що створює навантаження на печінку. Якщо порівнювати кріоліполіз із вакуумно-роликовим масажем, таким як LPG та інші, то такі масажі не руйнують жирові клітини, а «здавлюють» їх. Тому скориговані після LPG масажу жирові відкладення можуть повернутися.

В світі вже проведено понад 5 000 000 процедур CoolSculpting та не було зареєстровано жодного ускладнення на відміну від аналогів.

Процедура CoolSculpting була відзначена нагородою від видання NewBeauty «Найкращий метод видалення жирових відкладень».
Ми дуже раді запропонувати нашим пацієнтам цю новітню технологію корекції фігури та лікування локалізованих жирових відкладень, розроблений вченими Гарварду та схвалений FDA.

Запрошуємо Вас до клініки FACE Lab та пропонуємо скористатися вигідною пропозицією:
Отримайте Сертифікат на консультацію зон та жирових пасток вартістю 1000 грн
Кулскалптінг знижка
Coolsculpting logo
Про перший у світі апарат, що дозволяє неінвазивним шляхом за допомогою кріоліполізу назавжди позбутися зайвих жирових відкладень та жирових «пасток»
Пояснення технології та послідовності проходження процедури що вконується при взаємодії з високотехнологічним пристроєм CoolSculpting від Zeltiq
Запатентована процедура що використовує цілеспрямований процес охолодження, який вбиває жирові клітини під шкірою
Пояснення суті процедури апаратна ліпосакція КулСкалптінг (CoolSculpting)
Перелік основних переваг процедури кріоліпосакції CoolSculpting від Zeltiq
Технологія та послідовність проведення процедури криоліполізу CoolSculpting
В яких зонах та чому можливе виконання процедур кріоліполізу на апараті CoolSculpting
Вартість процедури кріоліполізу КулСкалптінг в Києві залежить від складності завдання, особливостей проблемної зони та використовуваних аплікаторів
Відгуки клієнтів, які пройшли процедуру КулСкалптінг, свідчать про те, що більшість з них залишилися задоволеними результатами та з радістю рекомендують її серед своїх друзів та знайомих.
Всі можливі питання та відповіді стосовно процедури кріоліполізу. Умови, строки, очікування та багато іншого...
Криоліполіз як одна з процедур для схуднення. Її переваги та недоліки. Які існують альтернативи та що робити аби схуднути у найкоротший термін.
Як швидко позбутися жиру на животі та боках завдяки новітній процедурі кріоліполіз, та на що також варто звернути увагу аби результати були більш значними та тривалими
Абдомінопластика та кріоліполіз - це дві різні процедури для зняття жирових відкладень з живота та інших частин тіла. Обидва методи є ефективними в боротьбі з надмірним жиром, але є деякі різниці
Процедура кріоліполіз допоможе ефективно та швидко позбутися другого підборіддя. У чому унікальність та привабливість цієї процедури на відміну від інших на ринку